Home / DRUGA STRANA SPORTA / GOJAK I HAJROVIĆ RAZBJESNILI BJELICU?! “Ne sviđa vam se ova liga? E sad nećete nikako igrati!”

Dinamo iz Zagreba jučer je neprijatno iznenadio svoje navijače nakon fenomenalne pobjede nad Atalantom u srijedu.

Podsjetimo, Dinamo je u prvom kolu grupne faze Lige prvaka deklasirao Atalantu na Maksimiru rezultatom 4:0, ali je očigledno pretjerao u slavlju i euforiji poslije meča, pa je jučer doživio neočekivan poraz u domaćem šampionatu od Varaždina (1:0).

Doduše, šampion Hrvatske je jučerašnji meč odigrao u znatno izmijenjenom sastavu, priliku su uglavnom dobili igrači sa manjom minutažom, ali je nisu iskoristili i ne samo to, nego su i veoma razbjesnili trenera Nenada Bjelicu.

Gadi vam se HNL?! E, sad nikako nećete igrati. Tako će biti do kraja ove polusezone”, poručio im je Bjelica, a prenosi Index.

Inače, bh. igrači Amer Gojak i Izet Hajrović od prve minute su započeli jučerašnji duel, a Hajrovića je od 58. minute zamijenio Bruno Petković. Gojak je odigrao cijeli meč, dok je protiv Atalante dobio posljednjih 20-ak minuta.

Ovo je Dinamu već drugi poraz u prvih osam kola šampionata Hrvatske, prethodno je izgubio i od Hajduka sa 1:0, pa sada Hajduk i Dinamo na vrhu tabele imaju po 16 osvojenih bodova.